Užsakymai ir konsultacija tel.
8 625 00058

TitulinisŠildymo katilaiAutomatizuoti granuliniai katilai
Nemokamas
pristatymas*

* virš 100 ‎€.

Atsiimkite prekes
Vilniuje
Atsiskaitymas
atvežus
Akcija galioja iki:
2024.04.30

Gamintojas

Filtruoti

Automatizuoti granuliniai katilai

Svarstantiems apie namų ar kitų gyvenamųjų ar kitos paskirties patalpų šildymą, dažnam kyla klausimas, kokį šildymo būda pasirinkti? Visgi dažniausiai dėl mažesnių įrengimo kaštų ir tolesnių eksploatavimo išlaidų laimi katilo pasirinkimas. Nusprendus rinktis katilą, iškyla poreikis pasirinkti: kietojo kuro ar granulinis katilas? Vis sparčiau plintant ekologijos kultui, šildymo sektoriuje taip pat į jį atsižvelgta ir atsigręžta į atsinaujinantį biokurą. Tai – granulės, kurios spaudimo bei džiovinimo procesais gaunamos iš augalų bei jų atliekų. Granuliniai katilai užima vis aukštesnes pozicijas rinkoje.

Kuo gi naudingi granuliniai katilai ir šildymas granulėmis? Pirmiausia, tai granuliniai katilai užtikrina patogumo ir efektyvaus šildymo derinį, nes kuro papildymas šiems katilams reikalingas mažiausiai kas 3-5 dienas, jei sumontuotas standartinis bunkeris. O tai palyginti su kūrenimu malkomis ar kitų kuru, yra labai patogu. Daugelis automatizuotų katilų teiks galimybę visapusiškai valdyti cirkuliacinį siurblį, taip pat reguliuoti buitinio vandens temperatūrą ir temperatūrą patalpoje. Daugeliui besidominčiųjų šildymo sistemos alternatyvomis aktualus šildymo kaštų aspektas. Šildymas granulėmis yra ženkliai pigesnis už kai kuriuos kitus šildymo būdus, pavyzdžiui, šildymą dujomis, tačiau, reikia paminėti, jog brangesnis nei šildymas kietuoju kuru. Bet šiuo atveju iškyla pasirinkimo poreikis: ar svarbiau mažesnės išlaidos šildymui, ar didelis komforto lygmuo.

Automatizuoti granuliniai katilai automatiškai užsidega ir užgęsta. Automatinis valdymas sudaro galimybes nustatyti temperatūrą, kuri bus palaikoma. Itin didelis privalumas – galimybė nustatyti skirtingą temperatūrą atitinkamu paros metu. Pavyzdžiui, galite nustatyti, kad dienos metu, kai būnate darbe, namuose bus palaikoma žemesnė temperatūra, o artėjant vakarui, kai grįžtate namo po darbų, namuose jau bus palaikoma aukštesnė temperatūra. Taip pat automatinis valdymas neleis degikliui perkaisti, kadangi, pasiekus maksimalią leidžiamą vandens temperatūrą, biokuras automatiškai gesinamas. Automatizuoti granuliniai katilai į atskirą konteinerį pašalina pelenus ir išvalo šilumokaitį. Tai užtikrina mažesnes laiko, kurį reikia skirti granulinio katilo priežiūrai ir aptarnavimui, sąnaudas.

Automatizuoti granuliniai katilai suteiks Jums visišką patogumą, minimalų laiką, skirtą priežiūrai, pelenų pašalinimą ir šilumokaičio išvalymą. Patogumas ir kokybė suderinama!

Gamintojai: