Užsakymai ir konsultacija tel.
8 625 00058

Nemokamas
pristatymas*

* virš 100 ‎€.

Atsiimkite prekes
Vilniuje
Atsiskaitymas
atvežus
Akcija galioja iki:
2024.07.31

Gamintojas

Filtruoti

Tatramat-Stiebel PSH 200H L

kombinuotas, 200l

Tatramat-Stiebel PSH 200H L
Kaina: 580 €920 €

Kaina galioja iki 2024.07.31 sutaupote 340 ‎€
Nemokamas pristatymas!

Įtraukti į krepšelį

Aprašymas:

APIE TATRAMAT

Tai vieni populiariausių elektrinių ir kombinuotų vandens šildytuvų Lietuvoje, naudojamų buityje ir įvairios paskirties įstaigose, kur reikia kašto vandens. Šildytuvo korpusas pagamintas iš plieno, iš vidaus emaliuotas, iš išorės patikimai izoliuotas poliuretano sluoksniu. Prietaisas turi termometrą, termostatą, atbulinį, apsauginį vožtuvą, apsaugą nuo perkaitimo ir užšalimo, dirba nuo vandentiekio slėgio, turi ypač efektingą antikorozinę anodinę apsaugą.

Vandens šildytuvus gamina bendra Slovakijos - JAV įmonė "TATRAMAT"

VEIKIMO APRAŠYMAS

Karštą vandenį butuose, individualiuose gyvenamuosiuose namuose, įstaigose, o taip pat ir gamybos įmonėse - ekonomiškiausia yra ruošti turiniais elektriniais ir universaliais vandens šildytuvais TATRAMAT. Tokius vandens šildytuvus nesunku įrengti vonios kambaryje, rusyje, virtuvėje ir panašiai. Vandens šildytuvas TATRAMAT karštą vandenį gali tiekti keletui vienetų. Vandens šildytuvai yra sertifikuoti Lietuvoje „Elektros gaminiu sertifikavimo centre", kurie atitinka standarta IEC 335-2-21.

APRAŠYMAS

Vandens šildytuvo vidinis indas pagamintas iš 3,5 mm storio plieninės skardos, vidinė indo dalis emaliuota. 

LOVK 81 ir LOVK 201 universaliuose vandens šildytuvuose karštas vanduo ruošiamas termofikacinio vandens pratekančio per spiralinį šilumokaitį (gyvatuką) pagalba, kurio įvadas ir išvadas su ¾" sriegiu išvestu į šildytuvo korpuso išorine sienelę. Universalūs vandens šildytuvai yra gaminami dvieju modifikaciju - su pajungimu prie šildymo sistemos vamzdžiu kairės arba dešinės pusės.

Apatineje šildytuvo dalyje pritvirtintas šildymo elemento laikiklis pusės colio įėjimo ir išėjimo antgaliais, anodiniu apsauginiu pirštu, termosaugikliu. Šildytuvo korpuso priekineje dalyje tvirtinamas termoindikatorius, apatineje dalyje - nuimamas gaubtas su termostato valdymo rankenele ir indikatorine lempute.

Atsparumas korozijai - efektinga katodine apsauga (anodinis pirštas), kurios paskirtis - apsaugoti nuo korozijos dėl įvairių priežasčių atsiradusias vidinio šildytuvo indo paviršiaus pažeidimų vietas. Šildytuvo komplektacijos dalis yra apsauginis vožtuvas, kuris atlieka dvi funkcijas: - neleidžia išaugti slėgiui katile daugiau leistino, o jeigu taip atsitiktų - dalį vandens išleidžia į kanalizaciją - neleidžia ištekėti karštam vandeniui iš šildytuvo į šalto vandens magistrale.

Techniniai parametrai:

Modelis: Vandens šildytuvai - Boileriai Tatramat LOVK201
Tūris: 200 l
Elektrinis galingumas: 2000 W
Įšilimo elektra laikas nuo 10°C iki 60°C: 5,5 val
Dažnis: 50 Hz
Įtampa: 220 V
Maksimalus slėgis inde: 0,6 MPa
Maksimalus slėgis šilumokaityje: 0,6 MPa
Šilumokaičio plotas: 0,6 m²
Šilumokaičio tipas: spiralinis
Vandentiekio pajungimo antgaliai: 1/2 "
Šildymo sistemos pajungimo antgaliai: 3/4 "
Šilumos nuostoliai: 2,43 kW per parą
Šildytuvo skersmuo: 520 mm
Šildytuvo aukštis: 1625 mm
Svoris be vandens: 82 kg
Gamintojas: Tatramat (Slovakija)
Visi boileriai