Užsakymai ir konsultacija tel.
8 625 00058

Apie mus

Siūlome platų prekių asortimentą geriausiomis kainomis, todėl tikime, jog galime patenkinti išrankiausio pirkėjo poreikius. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl įvairiapusis pirkėjų poreikių tenkinimas yra vienas pagrindinių įmonės veiklos principų. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai pagal individualius poreikius visada parinks tinkamiausią inžinerinį sprendimą ir padės ji įdiegti. 

Svetainė www.siltas.lt siūlo Jums paprastą bei patikimą būdą įsigyti prekes. Mes siekiame, kad kiekvienas žmogus, turintis net ir minimalius naršymo internete įgūdžius, per keletą minučių galėtų užsisakyti norimą prekę, o už ją galėtų sumokėti neidamas į banką ir nenaudodamas kreditinės kortelės.

Išsirinkus Jums tinkamą pirkinį tereikia paskambinti užsakymų numeriu, pasakyti kokia prekė reikalinga ir koks pristatymo adresas. Atsiskaityti galėsite pristačius prekę į Jūsų namus. Tokiu būdu galėsite apžiūrėti savo pirkinį ir įsitikinti, kad jis pilnos komplektacijos, be gamybinių defektų ar kitų pažeidimų.

Savo prekes pristatome visoje Lietuvoje. Dėl protingai organizuotos logistikos, pirkinys Jus pasieks per 1-3 darbo dienas arba kitu sutartu metu, kiek įmanoma prisiderinus prie Jums patogaus laiko.

Tikimės, kad būsime Jums naudingi.