Užsakymai ir konsultacija tel.
8 625 00058

Nemokamas
pristatymas*

* virš 100 ‎€.

Atsiimkite prekes
Vilniuje
Atsiskaitymas
atvežus
Akcija galioja iki:
2024.07.31

Gamintojas

Filtruoti

Alteas One Net 24 kW

naujos kartos nerūdijančio pl. šilumokaitis, integruotas Wi-Fi

Alteas One Net 24 kW
Kaina: 1 699 €2 540 €

Kaina galioja iki 2024.07.31 sutaupote 841 ‎€
Nemokamas pristatymas!

Įtraukti į krepšelį
Alteas One Net 24 kW Alteas One Net 24 kW

Aprašymas:

  • Galios moduliavimas 1:10, galia reguliuojama pagal šilumos poreikį, todėl maksimaliai taupo energija 
  • Automatinis siurblio valdymas: katilo darbo optimizavimas, energijos sąnaudų mažinimas, tylus veikimas 
  • Akustinis komfortas užtikrinamas, nes katilas įsijungia ir išsijungia rečiau, panaudotas naujas slopintuvas bei triukšmo slopinimo skydai 
  • Ryšių sąsajos (tilto) BusBridgeNet® dėka, pritaikytas darbui su integruotomis sistemomis 
  • Naujas itin efektyvus XtraTech šilumokaitis 
  • Sistema apsauganti nuo užšalimo, kalkių apnašų susidarymo ir siurblio užsikimšimo 
  • Itališkas dizainas, itin atspari stiklinė priekinė plokštė 
  • Integruotas Wi-Fi modulis valdymui internetu iš bet kurios pasaulio vietos 

Naujasis Ariston Alteas One Net

Naujasis Ariston Alteas One Net - tai kondensacinis dujinis katilas su visiškos kondensacijos technologija, su naujuoju XtraTech šilumokaiču.
Ariston Alteas One Net yra skirtas namų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Katilo galios moduliavimo santykis yra 1:10, taip pat yra ir moduliuojantis cirkuliacinis siurblys, taigi energijos suvartojimas yra labai mažas ir sezoninis efektyvumas siekia iki 94 %.
Dėl naujo dizaino Ariston Alteas One Net katilas tinka šiuolaikiškam interjerui kuriame jis sumontuotas, o dėl naujo vidinių komponentų išdėstymo katilas yra kompaktiškas.

Ariston Alteas One Net valdymas

Naujasis Ariston pasižymi didelės skiriamosios gebos jutikliniu ekranu, intuityvus LCD ekranas, iš kurio galite lengvai nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir aktyvuoti funkcijas bei valdyti skirtingas šildymo zonas.
Alteas One Net yra paruoštas veikti su Ariston Net programėle, o Wi-Fi modulis yra integruotas į katilo elektroninę plokštę, todėl galite valdyti katilą tiesiai iš savo išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio, nesvarbu, kur esate.
Katilo priekinis skydelis pagamintas iš stiklo, kuris yra ypač tvirtas, atsparus aukštai temperatūrai, įbrėžimams bei lengvai valomas.

Šiuolaikiški jungiamumo sprendimai

Naujos kartos funkcijos skirtos tam, kad būtų kontroliuojama ir reguliuojama šildymo sistema, taupant iki 40%. Su Ariston Net galite valdyti savo namų ir karšto vandens temperatūrą iš bet kurio pasaulio kampo iš bet kurio įrenginio, kuris gali prisijungti prie interneto. BusBrigeNet technologija - greitesnis būdas prisijungti prie sistemos sąsajos, centrinių ir kitų komponentų.
Be integruoto Wi-Fi modulio, Alteas One komplekte taip pat yra Ariston Cube kambario termostatas temperatūros valdymui ir lauko temperatūros jutiklis.
Kartu su naujomis kondensacinėmis technologijomis ir termoreguliaciniais priedais, Ariston Alteas One Net padidina efektyvumą ir našumą, kad atitiktų A+ energijos klasę. 

Maksimalus efektyvumas

Ariston XtraTechTM yra išskirtinis firminis Ariston sprendimas. Patobulintas patikimumas, šilumokaičio sekcija padidinta 142%, dėl ko katilas tapo dar efektyvesnis.
XtraTechTM yra Condensate One technologijos pagrindas. Šis šilumokaitis pagamintas iš nerūdijančio plieno, pagrindinės sudedamosios dalys yra sukurtos ekstremalioms darbo sąlygoms ir skirtos šilumos perdavimo ir šilumos srauto efektyvumui pagerinti.
Naujoviška uždegimo sistema su automatine degimo ir dujų kontrole užtikrina pastovų veikimą per visą katilo naudojimo laiką ir patogesnį valdymą bei didesnį saugumą.
Katilas nuolat stebi veikimą, todėl gali pastebėti netipines situacijas ir apie jas perspėti.
Katilas nuolat reguluoja degimą, nes jame įdiegta išplėstinė CO/CO2 kontrolė. Dujų vožtuvas yra elektroninis ir automatiškai reguliuojamas atsižvelgiant į dujų tipą. Todėl, jei pageidaujate Ariston Alteas One Net prijungti nuo suskystintų gamtos dujų - tam nereikia jokių papildomų priemonių. 

Techniniai parametrai:

Galia: 24 kW
Moduliacija: 1:10
Karšo vandens ruošimo būdas: momentinis
Dūmų šalinimo sistema: "TURBO" - uždara degimo kamera
Kamino diametras: 60/100
Aukštis: 745 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 315 mm
Gamintojo kodas: 3301058
Gamintojas: Ariston (Italija)
Visi dujiniai katilai