Užsakymai ir konsultacija tel.
8 625 00058

Nemokamas
pristatymas*

* virš 100 ‎€.

Atsiimkite prekes
Vilniuje
Atsiskaitymas
atvežus
Akcija galioja iki:
2022.08.31

Gamintojas

Filtruoti

Tatramat VTI 400

pastatomas, greitaeigis

Tatramat VTI 400
Kaina: 1 215 €1 586 €

Kaina galioja iki 2022.08.31 sutaupote 371 ‎€
Nemokamas pristatymas!

Įtraukti į krepšelį

Aprašymas:

APIE TATRAMAT

Tai vieni populiariausių elektrinių, kombinuotų ir netiesioginio šildymo vandens šildytuvų Lietuvoje, naudojamų buityje ir įvairios paskirties įstaigose, kur reikia kašto vandens. Šildytuvo korpusas pagamintas iš plieno, iš vidaus emaliuotas, iš išorės patikimai izoliuotas poliuretano sluoksniu. Prietaisas turi termometrą, termostatą, atbulinį, apsauginį vožtuvą, apsaugą nuo perkaitimo ir užšalimo, dirba nuo vandentiekio slėgio, turi ypač efektingą antikorozinę anodinę apsaugą.

Vandens šildytuvus gamina bendra Slovakijos - JAV įmonė "TATRAMAT"

VEIKIMO APRAŠYMAS

Karštą vandenį butuose, individualiuose gyvenamuosiuose namuose, įstaigose, o taip pat ir gamybos įmonėse - ekonomiškiausia yra ruošti turiniais vandens šildytuvais TATRAMAT. Tokius vandens šildytuvus nesunku įrengti vonios kambaryje, rusyje, virtuvėje ir panašiai. Vandens šildytuvai yra sertifikuoti Lietuvoje.

APRAŠYMAS

VTI tipo netiesioginio šildymo stacionarūs slėginiai vandens šildytuvai puikiai tinka prie centrinio šildymo katilų. Aukštos kokybės ekonomiški vandens šildytuvai pasižymi dideliu šilumokaičio paviršiaus plotu, itin greitai pašildo buitinį vandenį. Vandens šildytuvas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, emaliuoto 850 °C temperatūroje.

Atsparumas korozijai - efektyvi katodine apsauga (anodinis pirštas), kurios paskirtis - apsaugoti nuo korozijos dėl įvairių priežasčių atsiradusias vidinio šildytuvo indo paviršiaus pažeidimų vietas. Šildytuvo komplektacijos dalis yra apsauginis vožtuvas, kuris atlieka dvi funkcijas: - neleidžia išaugti slėgiui katile daugiau leistino, o jeigu taip atsitiktų - dalį vandens išleidžia į kanalizaciją - neleidžia ištekėti karštam vandeniui iš šildytuvo į šalto vandens magistrale.

Techniniai parametrai:

Modelis: Vandens šildytuvai - Boileriai Tatramat VTI400
Tūris: 400 l
Šilumokaičio plotas: 1,9 m²
Šiluminis galingumas, esant 80°C ir 1000l/val deb: 53,7 kW
Šilumokaičio tipas: spiralinis
Maksimalus slėgis šilumokaityje: 1 MPa
Maksimalus slėgis inde: 1 MPa
Šildytuvo skersmuo: 750 mm
Šildytuvo aukštis: 1565 mm
Svoris be vandens: 135 kg
Gamintojas: Tatramat (Slovakija)
Visi boileriai